Іспанія запевняє в непохитній підтримці України, — Кіра Рудик про зустріч з послом Рікардо Лопес-Аранда Хагу

Іспанія підтримуватиме Україну і робитиме все можливе для перемоги над агресором. У цьому лідерку партії «Голос», віцепрезидентку ALDE, народну депутатку Кіру Рудик запевнив новопризначений посол Іспанії в Україні Рікардо Лопес-Аранда Хагу.

«Підтримка нашої країни стала об‘єднуючим фактором для політичних сил більшості демократичних країн. Як запевнив Києві новопризначений посол Іспанії в Україні Рікардо Лопес-Аранда Хагу запевнив: Іспанія робитиме все можливе для довготривалої та непохитної допомоги Україні в боротьбі за свободу та демократичні цінності», — розповіла лідерка «Голосу».

Символічно, що вікна посольства, де проходила зустріч, заставлені мішками з піском — це нагадування, що війна поруч і не можна про це забувати. 

«Україна має залишатись у фокусі уваги всього світу стільки, скільки буде потрібно. Над цим потрібно працювати на усіх можливих напрямках. З паном послом дійшли консолідованого висновку, що робота на інформаційному фронті має продовжуватись для якомога швидшої перемоги», — підсумувала Кіра Рудик.