Єдність світу з Україною має посилюватись попри спроби путіна розхитувати ситуацію, — Кіра Рудик під час круглого столу Transatlantic Policy Network

Масований ракетний терор росії не зламав дух українців і не похитнув підтримку України з боку цивілізованого світу. Однак це не означає, що диктатор припинить свої брудні ігри. Тому Україні потрібна зброя, посилення санкційного тиску на ворога і фінансова підтримка. На цьому наголосила лідерка  партії «Голос», віцепрезидентка ALDE, народна депутатка Кіра Рудик під час круглого столу Transatlantic Policy Network (TPN) у Брюсселі.

«росія «анонсувала» важку зиму, випустивши 84 ракети по українських містах. Але путін не досяг мети: ракетний терор не злякав українців, не зламав наш дух і волі до перемоги. Ми стали згуртованішими і злішими на ворога. Масований ракетний терор не похитнув підтримку України. Цивілізований світ і далі з нами. Ця єдність має лише посилюватись, хоча кремль навряд чи припинить спроби розхитувати партнерів», — акцентувала лідерка «Голосу». 

Transatlantic Policy Network (TPN) — інструмент для налагодження  найтіснішого партнерства між урядами та народами Європейського Союзу та Сполучених Штатів Америки. До TPN неї входять політики ЄС і США, лідери компаній, аналітичних центрів, представники громадянського суспільства та науковці. 

Також Кіра Рудик зустрілась з депутатом Європарламенту Dragos Tudorache. Він з перших днів активно підтримував Україну, засуджував терористичні дії росії та сприяв наданню Україні кандидатського статусу на вступ до ЄС. 

«путін програє, слабшає і заганяє себе у безвихідь, але він все ще небезпечний і все ще з ракетами. Тому Україні потрібна зброя і додаткові системи ППО, щоб закрити небо наших міст. Нам потрібна повна єдність проти рф, нам потрібні санкції проти агресора і нам потрібна фінансова підтримка нашої держави», — підкреслила народна депутатка.