Єдність довкола України є, енергетичний шантаж агресора не пройде, — Кіра Рудик на Warsaw Security Forum

Цивілізований світ готується до складної зими і зберігає єдність у підтримці України. Саме тому енергетичний шантаж кремля провалиться.  Про це йшлося на Warsaw Security Forum, де взяла участь лідерка  партії «Голос», віцепрезидентка ALDE, народна депутатка Кіра Рудик. 

«Прогнозовано, що росія не гребує ніякими засобами у війні з Україною і підтримкою Заходу нашій державі. Один з елементів гібридної війни — енергетичний шантаж кремля. За два місяці почнеться найважча для Європи з часів ІІ Світової зима. Тиснучи на платіжки за комірне, рф буде намагатись провокувати політичні кризи в урядах країн-партнерів, щоб зменшити підтримку України. Ми маємо бути готові до цього і головне — єдиними для відсічі диктатору на всіх фронтах», — наголосила народна депутатка.

На полях форуму Кіра Рудик зустрілась з головою оборонного комітету Великої Британії Tobias Ellwood, який неодноразово підкреслював, що за свої дії росія має нести відповідальність. І це не лише міжнародний осуд, це чітка непохитна позиція цивілізованого світу. 

Говорили і про жіноче лідерство з представницею «Голосу» Михайлиною Скорик, заступницею міського голови Бучі,  і очільницею мовлення «Голосу Америки» у Східній Європі Мирославою Ґонґадзе. 

Warsaw Security Forum — одна з провідних європейських безпекових конференцій для подолання викликів сучасності. Це унікальна платформа, яка зібрала 1500 високоповажних гостей, представників урядів, лідерів думок, аналітичних центрів 90 країн.

«Вдячна всім, хто разом з Україною і українцями, хто допомагає нам захищати свою країну і свою свободу. Особливо  Фонду Казимира Пуласького та The German Marshall Fund of the United States за можливість долучитись до події і взяти участь у обговоренні питань, які стоять на порядку денному всього цивілізованого світу. Ваша єдність дає нам сили і лякає тирана», — підсумувала лідерка «Голосу».