Ідея викинути росію з ООН назріла давно і для багатьох, — Кіра Рудик про підтримку акції протесту в Нью-Йорку

Ініціатива викинути росію з Організації Обʼєднаних Націй неабияк обʼєднала політиків з усього світу. Про це свідчить акція, організована в Нью-Йорку, з цією вимогою, до якої долучились чимало представників політикуму Європи,  США та України. Розповідає лідерка  партії «Голос», віцепрезидентка ALDE, народна депутатка Кіра Рудик, яка сама взяла участь у мітингу.

«Ідея викинути росію з ООН назріла давно і для багатьох. Саме тому на мітинг з цією вимогою прийшло багато справді крутих людей. Це і колишній губернатор штату Канзас Samuel Brownback, і колишній сенатор від штату Нью Джерсі Bob Toricelli. Приємно, що усі засвідчують нам, українцям, свою підтримку і захоплюються тим, як ми даєм агресору по зубам», — коментує народна депутатка.

Також долучились представниці Alliance of Her. Це провідна платформа, присвяченою просуванню жіночого політичного лідерства та рівному представництву жінок в Європі. 

«Неймовірно потужною була підтримка представниць Alliance of Her — ірландська сенаторка Erin McGreehan та німецька парламентарка Svenja Hahn. До речі, цей Альянс — про жіноче лідерство в політиці.  Туди входять 150 жінок-політикинь з ліберальних партій Європи. Іх солідарність, знання і ресурси — неабияк надихають. Власне, як і Україна надихає їх», — підкреслила Кіра Рудик. 

Alliance of Her також брали участь в Генасамблеї ООН, щоб підкреслити критичну важливість політичного лідерства та представництва жінок у протистоянні глобальним викликам. Крім того, вони сподіваються  налагодити зв’язки з новими союзниками та партнерами, а також збирати інформацію та ідеї на такій важливій глобальній політичній зустрічі.