Грузія знає про жахіття російської агресії і тому її народ на боці українців, — Кіра Рудик на зустрічі з Lelo for Georgia

Для України зараз важливі підтримка і допомога у протистоянні російській агресії. Грузинський народ, як ніхто, розуміє українців і всіляко нас підтримує. На цьому наголосила народна депутатка України, лідерка партії «Голос», віцепрезидентка ALDE Кіра Рудик під час зустрічі з представниками з Lelo for Georgia. 

«Протистояти злу російської агресії наодинці неможливо, тут важлива підтримка кожного. Зараз для України критичні час і кількість зброї, щоб розбити ворога і захисти не лише свою свободу, а й демократичні цінності цивілізованого світу. Грузія знає про жахіття російської агресії зі свого досвіду і тому грузинський народ на боці українців. Сьогодні вони в Україні з добрими новинами, які допоможуть нам здолати агресора», — підкреслила народна депутатка.

Lelo for Georgia — грузинська політична партія, яка є сестринською по ALDE. Це соціально-ліберальна політсила. Партія виступає за зміцнення економіки, заохочення інвестицій у Грузію та покращити повсякденні умови життя населення.