Грузія як ніхто розуміє Україну і те, що непокаране зло повертається, — Кіра Рудик

Перемога України у цій війні — це шанс для Грузії отримати відшкодування за злочини вчинені рф. Саме тому грузинський народ неймовірно підтримує українців у нашій боротьбі з агресором. так підсумувала свою похздку до Грузії лідерка партії «Голос», народна депутатка, віцепрезидентка ALDE Кіра Рудик.

«Попри те, що грузинський уряд дотримується нейтральної позиції стосовно війни рф проти України, ледь не на кожній вулиці в Тбілісі майорить український  стяг, а грузинські добровольці сьогодні воюють за Україну. Зараз ми бачимо у Грузії дуже багато ініціатив на підтримку України, в тому числі — для допомоги в умовах обстрілів інфраструктури зі сторони рф», — наголосила лідерка «Голосу». 

Також у рамках поїздки Кіра Рудик  взяла участь у конференції в грузинському парламенті разом з депутатом Георгі Вашадзе, головою партії Стратегія Агмашенебелі, яка є сестринською політсилою ALDE.

«Ми дуже вдячні грузинському народу за їх підтримку. Хто, як не вони, знають, що таке мати сусідом росію — країну, яка завжди буде ненаситною імперією. Але зараз — історичний момент, бо разом ми цю імперію здолаєм. Адже для інших країн, включаючи Грузію — це великий шанс отримати відшкодування від росії за скоєні нею злочини. Грузини розуміють нас і підтримують, адже агресія рф проти Грузії у 2008 році й потім війна проти України стала доказом того, що непокаране зло повертається», — акцентувала народна депутатка.

З першого дня повномасштабного вторгнення рф Грузія допомагає українцям. Країна прихистила вже понад 25 тисяч біженців. А в рамках акції «Поділися світлом» за 13 днів грузини зібрали $154,2 тис. для купівлі 400 генераторів.