Демократичні цінності — те, за що зараз воюють українці, — Кіра Рудик на зустрічі з ALDE Ciudadanos

Боротьба українців за право жити, за свої права і демократію показали і справжніх друзів у світі. Єдність і єдиний голос послідовників ліберально-демократичних цінностей сьогодні вкрай важливий. На цьому наголосила народна депутатка України, лідерка партії «Голос», віцепрезидентка ALDE Кіра Рудик на зустрічі з іспанською партією ALDE Ciudadanos в Мадриді. 

«Боротьба українців на вільне демократичне майбутнє потребує допомоги, адже це спільні цінності для цивілізованого світу. Ciudadanos залишається найсильнішим промовцем ліберальних цінностей в Іспанії. І така безперервна комунікація зі справжніми друзями України дає наснагу та відкриває нові горизонти для збільшення нашої спільної сили і нашої перемоги», — наголосила віцепрезидентка ALDE.

Ciudadanos — це іспанська ліберально-демократична партія. Її представники виступають за глибшу євроінтеграцію, яка веде до ефективного політичного союзу понад 500 мільйонів громадян в ЄС. Кіра Рудик зустрілась з лідеркою Ciudadanos — Inés Arrimadas і поінформувала її про поточну ситуацію в Україні і потреби нашої держави у війні проти російської агресії.