Біль і випробування, які випали на нашу долю, точно точно нас не зламають, — Кіра Рудик на форумі «Breadwinner now»

Українки, які тримають на своїх плечах фінансове забезпечення власних родин, заслуговують на підтримку. Бо проблеми і біль — однакові для усіх, а подолати їх можна лише в єдності. На цьому наголосила  народна депутатка України, лідерка партії «Голос», віцепрезидентка ALDE Кіра Рудик на жіночому форумі «Breadwinner now».

«Сьогодні весь світ пишається Україною і українками, які тримають на своїх плечах свої сімʼї, бізнес і волонтерство. Але і цим жінкам потрібна підтримка. Найкраще — одна від одної. Бо ми не самі, бо всі складнощі можна пройти, обʼєднавшись. Дуже часто наші проблеми однакові: це біль і випробування, які випали на нашу долю, але вони точно точно нас не зламають», — підкреслила лідерка «Голосу».

Жіночий форум «Breadwinner now» проходив в Одесі у межах однойменного проекту команди Кіри Рудик, присвяченого  жінкам, які під час повномасштабної війни стали єдиним фінансовим джерелом для своїх родин. На заході жінки підприємниці мали змогу поділитись своїми історіями, досвідом, отримати поради та консультації, як в умовах війни вести бізнес.  

Мета заходу, організованого за підтримки Friedrich Naumann Foundation, — створити жіночі хаби, як ресурсні центри для розвитку жінок. Де можна знайти відповіді,  як ефективно працювати з командою в складні часи, як боротись з психоемоційним вигоранням, як жінкам-лідеркам знаходити ресурс для досягнення бізнес-цілей в умовах війни. 

«Ми проводимо жіночий форум «Breadwinner now» у  Міжнародний день боротьби з насильством щодо жінок не випадково. Ми не забуваємо про ті проблеми, з якими, на жаль, жінки все ще стикаються. В Україні немає приказки «бʼє — значить любить», бо для нас це не норма, а злочин», — наголосила народна депутатка.