Бахмутські коти евакуйовані в притулок CatsKyiv і готові стати вірними друзями

Поповнення в притулку для котів CatsKyiv: тепер до вихованців додалось  ще 11 незламних котиків, евакуйованих з Бахмуту. Поки вони приходять адаптацію та лікування, але скоро будуть готові зустріти свої нові родини. Про це повідомила народна депутатка України, лідерка партії «Голос», віцепрезидентка ALDE Кіра Рудик. 

«Познайомились з поповненням в нашому котячому міні-притулку: 11 незламних котиків, яких вдалось евакуювати з Бахмуту, міста-фортеці. Частина з них — на лікуванні, частина — адаптується і скоро буде готова до нового, щасливого життя з люблячими родинами. Вже зараз всі котики активно працюють на перемогу — звільняють бляшанки від консерв, щоб потім ці бляшанки стали окопними свічками», — розповіла народна депутатка.

CatsKyiv — міні-притулок, який дбає про котів-безхатьок, які часто мають ще й важкі хвороби. З початком повномасштабного російського вторгнення притулок приймає тварин з гарячих точок: Маріуполь, Миколаїв, Бахмут та багато інших. Хвостаті потребують ліків, їжі, але найголовніше — нові родини. Допомогти притулку можна тут: https://www.facebook.com/CatsKyiv